Why you’ll love it
KitchenRestock.com is your trusted source for AllPoints .
- Authorized AllPoints dealer, ensuring genuine commercial and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock AllPoints 1364BLK2XL
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Additional Question? Ask an Expert
AllPoints 1364BLK2XL 2xl Alt Sport Shirt Black 5.6 Oz Ss M
Item:
#1886849
Technical details
| Manufacturer | AllPoints |
|---|---|
| Model Number | 1364BLK2XL |
| Manufacturer Part # | 1364BLK2XL |
| Height | 1" |
| Width | 1" |
| Depth | 1" |
| Weight | 1 lb |
| Weight | 1 |
| Hazardous | False |
| Country of Origin | United States |
| Product Type | OEM |
AllPoints 1364BLK2XL 2xl Alt Sport Shirt Black 5.6 Oz Ss M
$17.57
Unit price
/
Unavailable
About this item
Product Details
Product Details
AllPoints 1364BLK2XL 2xl Alt Sport Shirt Black 5.6 Oz Ss M