$0.82
$1.25
Compare Price
You save
$0.43
(34%)
Unit price
/
Unavailable
Delivery to:
Estimated Shipping Time
Why you’ll love it
KitchenRestock.com is your trusted source for AllPoints .
- Authorized AllPoints dealer, ensuring genuine commercial and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock AllPoints 1371009
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Additional Question? Ask an Expert
AllPoints 1371009 Tongs Tomato (6"l S/s)
Item:
#1129475
Technical details
| Manufacturer | AllPoints |
|---|---|
| Model Number | 1371009 |
| Manufacturer Part # | 1371009 |
| Height | 2.76" |
| Width | 0.79" |
| Depth | 5.91" |
| Weight | 0.07 lbs |
| Hazardous | False |
| Country of Origin | Japan |
| Product Type | OEM |
AllPoints 1371009 Tongs Tomato (6"l S/s)
$0.82
$1.25
You save
$0.43
(34%)
Unit price
/
Unavailable
About this item
Product Details
Product Details
AllPoints 1371009 Material Stainless Steel, Length 6", 152 Mm
