$2.86
$4.48
Compare Price
You save
$1.62
(36%)
Unit price
/
Unavailable
Delivery to:
Estimated Shipping Time
Why shop with us
- Shop with confidence knowing you’re getting genuine commercial-grade equipment.
- Save more with our unbeatable prices and exclusive deals.
- Rely on experts for fast, friendly support; experts in front of house, back of house and everything in between.
Additional Question? Ask an Expert
AllPoints 1371020 Spoon Perforated 15"l S/s
Item:
#1131026
Technical details
| Manufacturer | AllPoints |
|---|---|
| Model Number | 1371020 |
| Manufacturer Part # | 1371020 |
| Height | 1.57" |
| Width | 2.76" |
| Depth | 15.16" |
| Weight | 0.2 lbs |
| Hazardous | False |
| Country of Origin | ??? |
| Product Type | OEM |
AllPoints 1371020 Spoon Perforated 15"l S/s
$2.86
$4.48
You save
$1.62
(36%)
Unit price
/
Unavailable
About this item
Product Details
Product Details
AllPoints 1371020 Material Stainless Steel, Length 15", 381 Mm
