$3.21
$5.20
Compare Price
You save
$1.99
(38%)
Unit price
/
Unavailable
Delivery to:
Estimated Shipping Time
Why you’ll love it
KitchenRestock.com is your trusted source for AllPoints .
- Authorized AllPoints dealer, ensuring genuine commercial and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock AllPoints 1371064
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Additional Question? Ask an Expert
AllPoints 1371064 Ladle 3 Oz (10" S/s)
Item:
#1131036
Technical details
| Manufacturer | AllPoints |
|---|---|
| Model Number | 1371064 |
| Manufacturer Part # | 1371064 |
| Height | 3" |
| Width | 3" |
| Depth | 13.5" |
| Weight | 0.21 lbs |
| Hazardous | False |
| Country of Origin | China |
| Product Type | OEM |
AllPoints 1371064 Ladle 3 Oz (10" S/s)
$3.21
$5.20
You save
$1.99
(38%)
Unit price
/
Unavailable
About this item
Product Details
Product Details
AllPoints 1371064 Material Stainless Steel, Length 10", 254 Mm, Capacity 3 Fl Oz, 89 Ml
