$2.85
$4.28
Compare Price
You save
$1.43
(33%)
Unit price
/
Unavailable
Delivery to:
Estimated Shipping Time
Why you’ll love it
KitchenRestock.com is your trusted source for AllPoints .
- Authorized AllPoints dealer, ensuring genuine commercial and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock AllPoints 1371092
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Additional Question? Ask an Expert
AllPoints 1371092 Portioner Solid 3 Oz Beige
Item:
#1130905
Technical details
| Manufacturer | AllPoints |
|---|---|
| Model Number | 1371092 |
| Manufacturer Part # | 1371092 |
| Height | 1.57" |
| Width | 2.95" |
| Depth | 13.39" |
| Weight | 0.26 lbs |
| Hazardous | False |
| Country of Origin | ??? |
| Product Type | OEM |
AllPoints 1371092 Portioner Solid 3 Oz Beige
$2.85
$4.28
You save
$1.43
(33%)
Unit price
/
Unavailable
About this item
Product Details
Product Details
AllPoints 1371092 Color Beige, Material Stainless Steel, Plastic Handle, Capacity 3 Fl Oz, 88 Ml
