$3.42
$5.19
Compare Price
You save
$1.77
(34%)
Unit price
/
Unavailable
Delivery to:
Estimated Shipping Time
Why you’ll love it
KitchenRestock.com is your trusted source for AllPoints .
- Authorized AllPoints dealer, ensuring genuine commercial and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock AllPoints 1371099
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Additional Question? Ask an Expert
AllPoints 1371099 Portioner Perf 4 Oz Green
Item:
#1130909
Technical details
| Manufacturer | AllPoints |
|---|---|
| Model Number | 1371099 |
| Manufacturer Part # | 1371099 |
| Height | 1.57" |
| Width | 3.35" |
| Depth | 13.78" |
| Weight | 0.29 lbs |
| Hazardous | False |
| Country of Origin | ??? |
| Product Type | OEM |
AllPoints 1371099 Portioner Perf 4 Oz Green
$3.42
$5.19
You save
$1.77
(34%)
Unit price
/
Unavailable
About this item
Product Details
Product Details
AllPoints 1371099 Color Green, Material Stainless Steel, Plastic Handle, Capacity 4 Fl Oz, 118 Ml
