$6.36
$9.64
Compare Price
You save
$3.28
(34%)
Unit price
/
Unavailable
Delivery to:
Estimated Shipping Time
Why you’ll love it
KitchenRestock.com is your trusted source for AllPoints .
- Authorized AllPoints dealer, ensuring genuine commercial and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock AllPoints 1371102
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Additional Question? Ask an Expert
AllPoints 1371102 Portioner Perf 8 Oz Blue
Item:
#1178373
Technical details
| Manufacturer | AllPoints |
|---|---|
| Model Number | 1371102 |
| Manufacturer Part # | 1371102 |
| Height | 1.57" |
| Width | 4.13" |
| Depth | 14.57" |
| Weight | 0.36 lbs |
| Hazardous | False |
| Country of Origin | ??? |
| Product Type | OEM |
AllPoints 1371102 Portioner Perf 8 Oz Blue
$6.36
$9.64
You save
$3.28
(34%)
Unit price
/
Unavailable
About this item
Product Details
Product Details
AllPoints 1371102 Color Blue, Material Stainless Steel, Plastic Handle, Capacity 8 Fl Oz, 236 Ml
