$8.63
$13.05
Compare Price
You save
$4.42
(34%)
Unit price
/
Unavailable
Delivery to:
Estimated Shipping Time
Why you’ll love it
KitchenRestock.com is your trusted source for AllPoints .
- Authorized AllPoints dealer, ensuring genuine commercial and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock AllPoints 1371142
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Additional Question? Ask an Expert
AllPoints 1371142 Turner (5"x3"blade Ss/plst)
Item:
#1131066
Technical details
| Manufacturer | AllPoints |
|---|---|
| Model Number | 1371142 |
| Manufacturer Part # | 1371142 |
| Height | 4.72" |
| Width | 2.83" |
| Depth | 10.63" |
| Weight | 0.38 lbs |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
AllPoints 1371142 Turner (5"x3"blade Ss/plst)
$8.63
$13.05
You save
$4.42
(34%)
Unit price
/
Unavailable
About this item
Product Details
Product Details
AllPoints 1371142 Turner (5"x3"blade Ss/plst)
