Delivery to:
KitchenRestock.com is your trusted source for AllPoints .
- Authorized AllPoints dealer, ensuring genuine commercial and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock AllPoints 1371174
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
AllPoints 1371174 Disher Ez Zeroll Sz 16 Blue
| Manufacturer | AllPoints |
|---|---|
| Model Number | 1371174 |
| Manufacturer Part # | 1371174 |
| Height | 1.5" |
| Width | 2.75" |
| Depth | 8.75" |
| Weight | 0.25 lbs |
| Hazardous | False |
| Country of Origin | ??? |
| Product Type | OEM |
About this item
Product Details
Product Details
AllPoints 1371174 Color Blue Handle, Material Stainless Steel, Size 16" Bowl, Capacity 2 Fl Oz, 61 Ml, Outer Diameter 2 1/4", 57 Mm, Type Left Or Right-handed Use
