Delivery to:
KitchenRestock.com is your trusted source for AllPoints aftermarket .
- Engineered to match existing AllPoints units, with aftermarket compatibility
- Fast shipping available on in-stock aftermarket AllPoints 1371331
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
AllPoints 1371331 Grate Cooling 11.5x16.5 Chrm
| Fits with Manufacturer | AllPoints |
|---|---|
| Model Number | 1371331 |
| Manufacturer Part # | 1371331 |
| Height | 1" |
| Width | 11.5" |
| Depth | 16.5" |
| Weight | 1 lb |
| Hazardous | False |
| Country of Origin | China |
| Product Type | Non-OEM |
About this item
Product Details
Product Details
AllPoints 1371331 Material Steel, Width 11 1/2", 292 Mm, Height 3/4", 19 Mm, Plating Chrome-plated, Depth 16 1/2", 419 Mm
