$5.08
$6.40
Compare Price
You save
$1.32
(21%)
Unit price
/
Unavailable
Delivery to:
Estimated Shipping Time
Why shop with us
- Shop with confidence knowing you’re getting genuine commercial-grade equipment.
- Save more with our unbeatable prices and exclusive deals.
- Rely on experts for fast, friendly support; experts in front of house, back of house and everything in between.
Additional Question? Ask an Expert
AllPoints 1371349 Peeler Y Shape Santoprene Hndl
Item:
#1131113
Technical details
| Manufacturer | AllPoints |
|---|---|
| Model Number | 1371349 |
| Manufacturer Part # | 1371349 |
| Height | 1.5" |
| Width | 4" |
| Depth | 11" |
| Weight | 1 lb |
| Hazardous | False |
| Country of Origin | China |
| Product Type | OEM |
AllPoints 1371349 Peeler Y Shape Santoprene Hndl
$5.08
$6.40
You save
$1.32
(21%)
Unit price
/
Unavailable
About this item
Product Details
Product Details
AllPoints 1371349 Material Stainless Steel, Length 6 1/4", 187 Mm, Width 2 3/4", 70 Mm, Note Black Santoprene Handle
