$24.75
$34.20
Compare Price
You save
$9.45
(28%)
Unit price
/
Unavailable
Delivery to:
Estimated Shipping Time
Why you’ll love it
KitchenRestock.com is your trusted source for AllPoints .
- Authorized AllPoints dealer, ensuring genuine commercial and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock AllPoints 1371423
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Additional Question? Ask an Expert
AllPoints 1371423 Fork 12" S/s Plastic Ha Ndle
Item:
#1178295
Technical details
| Manufacturer | AllPoints |
|---|---|
| Model Number | 1371423 |
| Manufacturer Part # | 1371423 |
| Height | 2" |
| Width | 3.75" |
| Depth | 13.5" |
| Weight | 0.25 lbs |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
AllPoints 1371423 Fork 12" S/s Plastic Ha Ndle
$24.75
$34.20
You save
$9.45
(28%)
Unit price
/
Unavailable
About this item
Product Details
Product Details
AllPoints 1371423 Fork 12" S/s Plastic Ha Ndle
