$22.87
$38.35
Compare Price
You save
$15.48
(40%)
Unit price
/
Unavailable
Delivery to:
Estimated Shipping Time
Why you’ll love it
KitchenRestock.com is your trusted source for AllPoints .
- Authorized AllPoints dealer, ensuring genuine commercial and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock AllPoints 1371511
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Additional Question? Ask an Expert
AllPoints 1371511 Knife Boning 6" Narrow W Hite
Item:
#1320838
Technical details
| Manufacturer | AllPoints |
|---|---|
| Model Number | 1371511 |
| Manufacturer Part # | 1371511 |
| Height | 0.1" |
| Width | 0.75" |
| Depth | 11" |
| Weight | 1 lb |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
AllPoints 1371511 Knife Boning 6" Narrow W Hite
$22.87
$38.35
You save
$15.48
(40%)
Unit price
/
Unavailable
About this item
Product Details
Product Details
AllPoints 1371511 Knife Boning 6" Narrow W Hite