$44.46
$63.95
Compare Price
You save
$19.49
(30%)
Unit price
/
Unavailable
Delivery to:
Estimated Shipping Time
Why you’ll love it
KitchenRestock.com is your trusted source for AllPoints .
- Authorized AllPoints dealer, ensuring genuine commercial and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock AllPoints 1371549
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Additional Question? Ask an Expert
AllPoints 1371549 Knife Steak 10" Cimeter White
Item:
#1131343
Technical details
| Manufacturer | AllPoints |
|---|---|
| Model Number | 1371549 |
| Manufacturer Part # | 1371549 |
| Height | 3.75" |
| Width | 4.13" |
| Depth | 12.63" |
| Weight | 0.22 lbs |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
AllPoints 1371549 Knife Steak 10" Cimeter White
$44.46
$63.95
You save
$19.49
(30%)
Unit price
/
Unavailable
About this item
Product Details
Product Details
AllPoints 1371549 Knife Steak 10" Cimeter White