Why you’ll love it
KitchenRestock.com is your trusted source for AllPoints .
- Authorized AllPoints dealer, ensuring genuine commercial and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock AllPoints 1371568
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Additional Question? Ask an Expert
AllPoints 1371568 Turner Perforated8" X 3" Ylw
Item:
#1131129
Technical details
| Manufacturer | AllPoints |
|---|---|
| Model Number | 1371568 |
| Manufacturer Part # | 1371568 |
| Height | 2.13" |
| Width | 4.88" |
| Depth | 11.19" |
| Weight | 0.21 lbs |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
AllPoints 1371568 Turner Perforated8" X 3" Ylw
About this item
Product Details
Product Details
AllPoints 1371568 Turner Perforated8" X 3" Ylw