Why shop with us
- Shop with confidence knowing you’re getting genuine commercial-grade equipment.
- Save more with our unbeatable prices and exclusive deals.
- Rely on experts for fast, friendly support; experts in front of house, back of house and everything in between.
Additional Question? Ask an Expert
AllPoints 1371584 0.34cc Seasoning Dspnsr Gray Base
Item:
#1667015
65+ bought in past months
Technical details
| Manufacturer | AllPoints |
|---|---|
| Model Number | 1371584 |
| Manufacturer Part # | 1371584 |
| Height | 5.35" |
| Width | 4.18" |
| Depth | 4.18" |
| Weight | 0.85 lbs |
| Hazardous | False |
| Country of Origin | United States |
| Product Type | OEM |
AllPoints 1371584 0.34cc Seasoning Dspnsr Gray Base
$72.62
Unit price
/
Unavailable
About this item
Product Details
Product Details
AllPoints 1371584 Color Amber, Depth 6 1/4"/158 Mm, Material Plastic, Weight .072 Lb, Width 4 1/4"/108 Mm
