$46.75
$76.40
Compare Price
You save
$29.65
(39%)
Unit price
/
Unavailable
Delivery to:
Estimated Shipping Time
Why you’ll love it
KitchenRestock.com is your trusted source for AllPoints .
- Authorized AllPoints dealer, ensuring genuine commercial and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock AllPoints 1371642
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Additional Question? Ask an Expert
AllPoints 1371642 Peel Bladexlarge 68"
Item:
#1178302
Technical details
| Manufacturer | AllPoints |
|---|---|
| Model Number | 1371642 |
| Manufacturer Part # | 1371642 |
| Height | 0.5" |
| Width | 18" |
| Depth | 68" |
| Weight | 1 lb |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
AllPoints 1371642 Peel Bladexlarge 68"
$46.75
$76.40
You save
$29.65
(39%)
Unit price
/
Unavailable
About this item
Product Details
Product Details
AllPoints 1371642 Peel Bladexlarge 68"