Delivery to:
KitchenRestock.com is your trusted source for AllPoints .
- Authorized AllPoints dealer, ensuring genuine commercial and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock AllPoints 1371674
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
AllPoints 1371674 Cylinder Silverware Whit E W/suction Cups Plasti
| Manufacturer | AllPoints |
|---|---|
| Model Number | 1371674 |
| Manufacturer Part # | 1371674 |
| Height | 4" |
| Width | 5" |
| Depth | 6" |
| Weight | 0.33 lbs |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
About this item
Product Details
Product Details
AllPoints 1371674 Flatware Cylinder By Steril-sil White Designed To Fit A 4", Diameter Cutout Color White Depth 5-1/2" Depth 140mm, Inner Diameter 11mmperforations Inner Diameter, 7/16mmperforations Includes Suction Cups Material, Plastic Nsf Certified Y Outer Diameter 3-11/16" Outer, Diameter 4-1/4"mouth Outer Diameter 108mmmouth Outer, Diameter 94mm Weight .335lb
