Why you’ll love it
KitchenRestock.com is your trusted source for AllPoints .
- Authorized AllPoints dealer, ensuring genuine commercial and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock AllPoints 13724
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Additional Question? Ask an Expert
AllPoints 13724 45 Min Green Ethanol Gel
Item:
#1886763
Technical details
| Manufacturer | AllPoints |
|---|---|
| Model Number | 13724 |
| Manufacturer Part # | 13724 |
| Height | 8.5" |
| Width | 15.5" |
| Depth | 15.5" |
| Weight | 27.4 lbs |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
AllPoints 13724 45 Min Green Ethanol Gel
$219.41/Case
Unit price
/
Unavailable
About this item
Product Details
Product Details
AllPoints 13724 45 Min Green Ethanol Gel