$78.30/Case
$103.98
Compare Price
You save
$25.68
(25%)
Unit price
/
Unavailable
Delivery to:
Estimated Shipping Time
Why you’ll love it
KitchenRestock.com is your trusted source for AllPoints .
- Authorized AllPoints dealer, ensuring genuine commercial and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock AllPoints 13729
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Additional Question? Ask an Expert
AllPoints 13729 Black Napkin Bands 20 000/cs
Item:
#1886766
Technical details
| Manufacturer | AllPoints |
|---|---|
| Model Number | 13729 |
| Manufacturer Part # | 13729 |
| Height | 11" |
| Width | 8.3" |
| Depth | 9.3" |
| Weight | 20.94 lbs |
| Hazardous | False |
| Country of Origin | China |
| Product Type | OEM |
AllPoints 13729 Black Napkin Bands 20 000/cs
$78.30/Case
$103.98
You save
$25.68
(25%)
Unit price
/
Unavailable
About this item
Product Details
Product Details
AllPoints 13729 Black Napkin Bands 20 000/cs