Why you’ll love it
KitchenRestock.com is your trusted source for AllPoints .
- Authorized AllPoints dealer, ensuring genuine commercial and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock AllPoints 13757
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Additional Question? Ask an Expert
AllPoints 13757 4 Ft Granite White Plasti C Folding Table
Item:
#1886535
Technical details
| Manufacturer | AllPoints |
|---|---|
| Model Number | 13757 |
| Manufacturer Part # | 13757 |
| Height | 2" |
| Width | 25" |
| Depth | 49" |
| Weight | 21.8 lbs |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
AllPoints 13757 4 Ft Granite White Plasti C Folding Table
About this item
Product Details
Product Details
AllPoints 13757 4 Ft Granite White Plasti C Folding Table