$106.41
$114.00
Compare Price
You save
$7.59
(7%)
Unit price
/
Unavailable
Delivery to:
Estimated Shipping Time
Why you’ll love it
KitchenRestock.com is your trusted source for AllPoints .
- Authorized AllPoints dealer, ensuring genuine commercial and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock AllPoints 13760
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Additional Question? Ask an Expert
AllPoints 13760 5 Ft Granite White Plasti C Folding Table
Item:
#1886538
Technical details
| Manufacturer | AllPoints |
|---|---|
| Model Number | 13760 |
| Manufacturer Part # | 13760 |
| Height | 2" |
| Width | 31.5" |
| Depth | 61" |
| Weight | 29.42 lbs |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
AllPoints 13760 5 Ft Granite White Plasti C Folding Table
$106.41
$114.00
You save
$7.59
(7%)
Unit price
/
Unavailable
About this item
Product Details
Product Details
AllPoints 13760 5 Ft Granite White Plasti C Folding Table