$191.99
$205.00
Compare Price
You save
$13.01
(6%)
Unit price
/
Unavailable
Delivery to:
Estimated Shipping Time
Why you’ll love it
KitchenRestock.com is your trusted source for AllPoints .
- Authorized AllPoints dealer, ensuring genuine commercial and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock AllPoints 13778
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Additional Question? Ask an Expert
AllPoints 13778 8 Ft Granite White Plasti C Folding Table
Item:
#1887080
Technical details
| Manufacturer | AllPoints |
|---|---|
| Model Number | 13778 |
| Manufacturer Part # | 13778 |
| Height | 2.5" |
| Width | 30" |
| Depth | 97" |
| Weight | 41 lbs |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
AllPoints 13778 8 Ft Granite White Plasti C Folding Table
$191.99
$205.00
You save
$13.01
(6%)
Unit price
/
Unavailable
About this item
Product Details
Product Details
AllPoints 13778 8 Ft Granite White Plasti C Folding Table