$37.87
$47.76
Compare Price
You save
$9.89
(21%)
Unit price
/
Unavailable
Delivery to:
Estimated Shipping Time
Why shop with us
- Shop with confidence knowing you’re getting genuine commercial-grade equipment.
- Save more with our unbeatable prices and exclusive deals.
- Rely on experts for fast, friendly support; experts in front of house, back of house and everything in between.
Additional Question? Ask an Expert
AllPoints 13787 40 Gal Black Tough Box W/ Yellow Lid
Item:
#1886899
Technical details
| Manufacturer | AllPoints |
|---|---|
| Model Number | 13787 |
| Manufacturer Part # | 13787 |
| Height | 17" |
| Width | 22" |
| Depth | 38.2" |
| Weight | 10.6 lbs |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
AllPoints 13787 40 Gal Black Tough Box W/ Yellow Lid
$37.87
$47.76
You save
$9.89
(21%)
Unit price
/
Unavailable
About this item
Product Details
Product Details
AllPoints 13787 40 Gal Black Tough Box W/ Yellow Lid