Delivery to:
- Shop with confidence knowing you’re getting genuine commercial-grade equipment.
- Save more with our unbeatable prices and exclusive deals.
- Rely on experts for fast, friendly support; experts in front of house, back of house and everything in between.
AllPoints 1381268 Thermometer Digital Blue
| Manufacturer | AllPoints |
|---|---|
| Model Number | 1381268 |
| Manufacturer Part # | 1381268 |
| Height | 0.75" |
| Width | 6.5" |
| Depth | 0.56" |
| Weight | 1 lb |
| Hazardous | False |
| Country of Origin | United States |
| Product Type | OEM |
About this item
Product Details
Product Details
AllPoints 1381268 Color Blue, Material Plastic, Stainless Steel Stem, Length 6 1/4" Overall, 158 Mm Overall, 2 3/4" Stem, 44, Mm Stem, Temperature Range -40 Degrees To 230 Degrees C, -40, Degrees To 450 Degrees F, Includes (1)lr44 Batter And Pocket Clip/h
