$55.76
$70.32
Compare Price
You save
$14.56
(21%)
Unit price
/
Unavailable
Delivery to:
Estimated Shipping Time
Why you’ll love it
KitchenRestock.com is your trusted source for AllPoints .
- Authorized AllPoints dealer, ensuring genuine commercial and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock AllPoints 13953
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Additional Question? Ask an Expert
AllPoints 13953 Hot Handle Assy Fiat No Ca Vt
Item:
#1887110
Technical details
| Manufacturer | AllPoints |
|---|---|
| Model Number | 13953 |
| Manufacturer Part # | 13953 |
| Height | 1" |
| Width | 1" |
| Depth | 9" |
| Weight | 0.2 lbs |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
AllPoints 13953 Hot Handle Assy Fiat No Ca Vt
$55.76
$70.32
You save
$14.56
(21%)
Unit price
/
Unavailable
About this item
Product Details
Product Details
AllPoints 13953 Hot Handle Assy Fiat No Ca Vt