$331.69/Case
$338.01
Compare Price
You save
$6.32
(2%)
Unit price
/
Unavailable
Delivery to:
Estimated Shipping Time
Why you’ll love it
KitchenRestock.com is your trusted source for AllPoints .
- Authorized AllPoints dealer, ensuring genuine commercial and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock AllPoints 13979
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Additional Question? Ask an Expert
AllPoints 13979 1 Cmpt Sugarcane Half Pan S
Item:
#1886547
Technical details
| Manufacturer | AllPoints |
|---|---|
| Model Number | 13979 |
| Manufacturer Part # | 13979 |
| Height | 12.99" |
| Width | 13.39" |
| Depth | 21.46" |
| Weight | 31.9 lbs |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
AllPoints 13979 1 Cmpt Sugarcane Half Pan S
$331.69/Case
$338.01
You save
$6.32
(2%)
Unit price
/
Unavailable
About this item
Product Details
Product Details
AllPoints 13979 1 Cmpt Sugarcane Half Pan S