$32.44
$40.92
Compare Price
You save
$8.48
(21%)
Unit price
/
Unavailable
Delivery to:
Estimated Shipping Time
Why you’ll love it
KitchenRestock.com is your trusted source for AllPoints .
- Authorized AllPoints dealer, ensuring genuine commercial and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock AllPoints 13986
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Additional Question? Ask an Expert
AllPoints 13986 Stainless Steel Plain Gri Ll Press
Item:
#1887021
Technical details
| Manufacturer | AllPoints |
|---|---|
| Model Number | 13986 |
| Manufacturer Part # | 13986 |
| Height | 1" |
| Width | 3" |
| Depth | 3" |
| Weight | 5 lbs |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
AllPoints 13986 Stainless Steel Plain Gri Ll Press
$32.44
$40.92
You save
$8.48
(21%)
Unit price
/
Unavailable
About this item
Product Details
Product Details
AllPoints 13986 Stainless Steel Plain Gri Ll Press

