$90.67
$114.33
Compare Price
You save
$23.66
(21%)
Unit price
/
Unavailable
Delivery to:
Estimated Shipping Time
Why you’ll love it
KitchenRestock.com is your trusted source for AllPoints .
- Authorized AllPoints dealer, ensuring genuine commercial and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock AllPoints 13988
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Additional Question? Ask an Expert
AllPoints 13988 6 X 5 3/4 In X 12 1/2 In Rice Fry Basket
Item:
#1887119
Technical details
| Manufacturer | AllPoints |
|---|---|
| Model Number | 13988 |
| Manufacturer Part # | 13988 |
| Height | 12.5" |
| Width | 5.75" |
| Depth | 6" |
| Weight | 8 lbs |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
AllPoints 13988 6 X 5 3/4 In X 12 1/2 In Rice Fry Basket
$90.67
$114.33
You save
$23.66
(21%)
Unit price
/
Unavailable
About this item
Product Details
Product Details
AllPoints 13988 6 X 5 3/4 In X 12 1/2 In Rice Fry Basket