$6.74
$8.50
Compare Price
You save
$1.76
(21%)
Unit price
/
Unavailable
Delivery to:
Estimated Shipping Time
Why you’ll love it
KitchenRestock.com is your trusted source for AllPoints .
- Authorized AllPoints dealer, ensuring genuine commercial and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock AllPoints 1411133
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Additional Question? Ask an Expert
AllPoints 1411133 Strike
Item:
#1569353
Technical details
| Manufacturer | AllPoints |
|---|---|
| Model Number | 1411133 |
| Manufacturer Part # | 1411133 |
| Height | 0.5" |
| Width | 2" |
| Depth | 2.5" |
| Weight | 1 lb |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
AllPoints 1411133 Strike
$6.74
$8.50
You save
$1.76
(21%)
Unit price
/
Unavailable
About this item
Product Details
Product Details
AllPoints 1411133 Strike