Why you’ll love it
KitchenRestock.com is your trusted source for AllPoints aftermarket .
- Engineered to match existing AllPoints units, with aftermarket compatibility
- Fast shipping available on in-stock aftermarket AllPoints 1412056
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Additional Question? Ask an Expert
AllPoints 1412056 Dispenser Lotion Soap Gojo Nxt
Item:
#1131581
Technical details
| Fits with Manufacturer | AllPoints |
|---|---|
| Model Number | 1412056 |
| Manufacturer Part # | 1412056 |
| Height | 4" |
| Width | 5.5" |
| Depth | 11" |
| Weight | 0.81 lbs |
| Hazardous | False |
| Country of Origin | United States |
| Product Type | Non-OEM |
AllPoints 1412056 Dispenser Lotion Soap Gojo Nxt
About this item
Product Details
Product Details
AllPoints 1412056 Color Gray, Weight .805 Lb
