KitchenRestock.com is your trusted source for AllPoints aftermarket .
- Engineered to match existing AllPoints units, with aftermarket compatibility
- Fast shipping available on in-stock aftermarket AllPoints 1412132
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
AllPoints 1412132 Bracket Wall F/ Sani Wipe Can
| Fits with Manufacturer | AllPoints |
|---|---|
| Model Number | 1412132 |
| Manufacturer Part # | 1412132 |
| Height | 6" |
| Width | 6" |
| Depth | 8.25" |
| Weight | 1.78 lbs |
| Hazardous | False |
| Country of Origin | United States |
| Product Type | Non-OEM |
About this item
Product Details
Product Details
AllPoints 1412132 Color White, Material Steel, Length 9-3/4", 248 Mm, Width 5-5/8", 143 Mm, Coating Epoxy, Type Holds All Sizes, Screw Centers 3-1/16 X 1-3/16", 78 X 30 Mm, Instructions Included Y
