$25.39
$36.15
Compare Price
You save
$10.76
(30%)
Unit price
/
Unavailable
Delivery to:
Estimated Shipping Time
Why you’ll love it
KitchenRestock.com is your trusted source for AllPoints aftermarket .
- Engineered to match existing AllPoints units, with aftermarket compatibility
- Fast shipping available on in-stock aftermarket AllPoints 1412249
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Additional Question? Ask an Expert
AllPoints 1412249 Knob Set (inside/outside
Item:
#1569357
Technical details
| Fits with Manufacturer | AllPoints |
|---|---|
| Model Number | 1412249 |
| Manufacturer Part # | 1412249 |
| Height | 2" |
| Width | 4.5" |
| Depth | 4.5" |
| Weight | 0.41 lbs |
| Hazardous | False |
| Product Type | Non-OEM |
AllPoints 1412249 Knob Set (inside/outside
$25.39
$36.15
You save
$10.76
(30%)
Unit price
/
Unavailable
About this item
Product Details
Product Details
AllPoints 1412249 Knob Set (inside/outside