$1.83
$3.00
Compare Price
You save
$1.17
(39%)
Unit price
/
Unavailable
Delivery to:
Estimated Shipping Time
Why you’ll love it
KitchenRestock.com is your trusted source for AllPoints .
- Authorized AllPoints dealer, ensuring genuine commercial and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock AllPoints 14129
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Additional Question? Ask an Expert
AllPoints 14129 2 3/4 Oz White Sauce Cup
Item:
#1887280
Technical details
| Manufacturer | AllPoints |
|---|---|
| Model Number | 14129 |
| Manufacturer Part # | 14129 |
| Height | 1" |
| Width | 3.5" |
| Depth | 3.5" |
| Weight | 0.1 lbs |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
AllPoints 14129 2 3/4 Oz White Sauce Cup
$1.83
$3.00
You save
$1.17
(39%)
Unit price
/
Unavailable
About this item
Product Details
Product Details
AllPoints 14129 2 3/4 Oz White Sauce Cup