$3.03
$4.86
Compare Price
You save
$1.83
(38%)
Unit price
/
Unavailable
Delivery to:
Estimated Shipping Time
Why you’ll love it
KitchenRestock.com is your trusted source for AllPoints aftermarket .
- Engineered to match existing AllPoints units, with aftermarket compatibility
- Fast shipping available on in-stock aftermarket AllPoints 1421167
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Additional Question? Ask an Expert
AllPoints 1421167 Clamp Hose (#10 S/s)
Item:
#1178526
Technical details
| Fits with Manufacturer | AllPoints |
|---|---|
| Model Number | 1421167 |
| Manufacturer Part # | 1421167 |
| Height | 0.5" |
| Width | 0.75" |
| Depth | 1.5" |
| Weight | 0.4 lbs |
| Hazardous | False |
| Country of Origin | United States |
| Product Type | Non-OEM |
AllPoints 1421167 Clamp Hose (#10 S/s)
$3.03
$4.86
You save
$1.83
(38%)
Unit price
/
Unavailable
About this item
Product Details
Product Details
AllPoints 1421167 Clamp Hose (#10 S/s)