KitchenRestock.com is your trusted source for AllPoints .
- Authorized AllPoints dealer, ensuring genuine commercial and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock AllPoints 1421627
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
AllPoints 1421627 Brush (4"od 10'l Flexible)
| Manufacturer | AllPoints |
|---|---|
| Model Number | 1421627 |
| Manufacturer Part # | 1421627 |
| Height | 1.5" |
| Width | 6.25" |
| Depth | 8" |
| Weight | 0.72 lbs |
| Hazardous | False |
| Country of Origin | United States |
| Product Type | OEM |
About this item
Product Details
Product Details
AllPoints 1421627 Flexible Floor Drain Brush 10 Long, Color Black, Length 10 Ft 3048 Mm, Note For Dryer Vent Duct, Outside Diameter 4" Bristles 102 Mm Bristles, Type Drain, Weight 0.72 Lb
