Why you’ll love it
KitchenRestock.com is your trusted source for AllPoints .
- Authorized AllPoints dealer, ensuring genuine commercial and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock AllPoints 1421628
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Additional Question? Ask an Expert
AllPoints 1421628 Handle Hi Temp Ecolab
Item:
#1131901
Technical details
| Manufacturer | AllPoints |
|---|---|
| Model Number | 1421628 |
| Manufacturer Part # | 1421628 |
| Height | 2" |
| Width | 3.5" |
| Depth | 23.5" |
| Weight | 1.05 lbs |
| Hazardous | False |
| Country of Origin | United States |
| Product Type | OEM |
AllPoints 1421628 Handle Hi Temp Ecolab
$90.82
Unit price
/
Unavailable
About this item
Product Details
Product Details
AllPoints 1421628 Handle Hi Temp Ecolab
