Why you’ll love it
KitchenRestock.com is your trusted source for AllPoints .
- Authorized AllPoints dealer, ensuring genuine commercial and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock AllPoints 1421675
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Additional Question? Ask an Expert
AllPoints 1421675 Bearing Flanged Sleeve 5 /16"
Item:
#1821991
Technical details
| Manufacturer | AllPoints |
|---|---|
| Model Number | 1421675 |
| Manufacturer Part # | 1421675 |
| Height | 4" |
| Width | 4" |
| Depth | 4" |
| Weight | 4 lbs |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
AllPoints 1421675 Bearing Flanged Sleeve 5 /16"
$0.41
Unit price
/
Unavailable
About this item
Product Details
Product Details
AllPoints 1421675 Bearing Flanged Sleeve 5 /16"