$61.34
$63.69
Compare Price
You save
$2.35
(4%)
Unit price
/
Unavailable
Delivery to:
Estimated Shipping Time
Why you’ll love it
KitchenRestock.com is your trusted source for AllPoints .
- Authorized AllPoints dealer, ensuring genuine commercial and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock AllPoints 1421799
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Additional Question? Ask an Expert
AllPoints 1421799 Battery Lithium Ion
Item:
#1821910
Technical details
| Manufacturer | AllPoints |
|---|---|
| Model Number | 1421799 |
| Manufacturer Part # | 1421799 |
| Height | 1" |
| Width | 1" |
| Depth | 1" |
| Weight | 0.09 lbs |
| Weight | 0.09 |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
AllPoints 1421799 Battery Lithium Ion
$61.34
$63.69
You save
$2.35
(4%)
Unit price
/
Unavailable
About this item
Product Details
Product Details
AllPoints 1421799 Battery Lithium Ion