Free Shipping
Free Shipping
$660.86
$1,080.20
Compare Price
You save
$419.34
(39%)
Unit price
/
Unavailable
FREE Delivery to:
Estimated Shipping Time
Why shop with us
- Shop with confidence knowing you’re getting genuine commercial-grade equipment.
- Save more with our unbeatable prices and exclusive deals.
- Rely on experts for fast, friendly support; experts in front of house, back of house and everything in between.
Additional Question? Ask an Expert
AllPoints 14301 Single Faced Sneezeguard Stainless Steel
Item:
#1887163
Technical details
| Manufacturer | AllPoints |
|---|---|
| Model Number | 14301 |
| Manufacturer Part # | 14301 |
| Height | 22" |
| Width | 15" |
| Depth | 55" |
| Weight | 15 lbs |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
AllPoints 14301 Single Faced Sneezeguard Stainless Steel
$660.86
$1,080.20
You save
$419.34
(39%)
Unit price
/
Unavailable
About this item
Product Details
Product Details
AllPoints 14301 Single Faced Sneezeguard Stainless Steel