$8.83
$10.40
Compare Price
You save
$1.57
(15%)
Unit price
/
Unavailable
Delivery to:
Estimated Shipping Time
Why you’ll love it
KitchenRestock.com is your trusted source for AllPoints .
- Authorized AllPoints dealer, ensuring genuine commercial and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock AllPoints 1431051
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Additional Question? Ask an Expert
AllPoints 1431051 Paint Spray Alum Ht* Discontinued
Item:
#1320468
Technical details
| Manufacturer | AllPoints |
|---|---|
| Model Number | 1431051 |
| Manufacturer Part # | 1431051 |
| Height | 1" |
| Width | 1" |
| Depth | 1" |
| Weight | 1 lb |
| Weight | 1 |
| Hazardous | False |
| Country of Origin | United States |
| Product Type | OEM |
AllPoints 1431051 Paint Spray Alum Ht* Discontinued
$8.83
$10.40
You save
$1.57
(15%)
Unit price
/
Unavailable
About this item
Product Details
Product Details
AllPoints 1431051 Paint Spray Alum Ht* Discontinued