Why you’ll love it
KitchenRestock.com is your trusted source for AllPoints .
- Authorized AllPoints dealer, ensuring genuine commercial and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock AllPoints 1431145
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Additional Question? Ask an Expert
AllPoints 1431145 Easy Off (14.5 Oz Blue)
Item:
#1131948
Technical details
| Manufacturer | AllPoints |
|---|---|
| Model Number | 1431145 |
| Manufacturer Part # | 1431145 |
| Height | 2.6" |
| Width | 2.72" |
| Depth | 8.74" |
| Weight | 1 lb |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
AllPoints 1431145 Easy Off (14.5 Oz Blue)
About this item
Product Details
Product Details
AllPoints 1431145 Easy Off (14.5 Oz Blue)
