$69.52/Case
$120.00
Compare Price
You save
$50.48
(42%)
Unit price
/
Unavailable
Delivery to:
Estimated Shipping Time
Why you’ll love it
KitchenRestock.com is your trusted source for AllPoints .
- Authorized AllPoints dealer, ensuring genuine commercial and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock AllPoints 1431189
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Additional Question? Ask an Expert
AllPoints 1431189 Cleaner Hood (cs/4)
Item:
#1821911
Technical details
| Manufacturer | AllPoints |
|---|---|
| Model Number | 1431189 |
| Manufacturer Part # | 1431189 |
| Height | 12" |
| Width | 13" |
| Depth | 13" |
| Weight | 34.57 lbs |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
AllPoints 1431189 Cleaner Hood (cs/4)
$69.52/Case
$120.00
You save
$50.48
(42%)
Unit price
/
Unavailable
About this item
Product Details
Product Details
AllPoints 1431189 Cleaner Hood (cs/4)