$44.23
$45.80
Compare Price
You save
$1.57
(3%)
Unit price
/
Unavailable
Delivery to:
Estimated Shipping Time
Why you’ll love it
KitchenRestock.com is your trusted source for AllPoints .
- Authorized AllPoints dealer, ensuring genuine commercial and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock AllPoints 14334
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Additional Question? Ask an Expert
AllPoints 14334 36 Oz S/s Canister Locking Closure
Item:
#1887396
Technical details
| Manufacturer | AllPoints |
|---|---|
| Model Number | 14334 |
| Manufacturer Part # | 14334 |
| Height | 5" |
| Width | 5" |
| Depth | 5" |
| Weight | 0.96 lbs |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
AllPoints 14334 36 Oz S/s Canister Locking Closure
$44.23
$45.80
You save
$1.57
(3%)
Unit price
/
Unavailable
About this item
Product Details
Product Details
AllPoints 14334 36 Oz S/s Canister Locking Closure