Why you’ll love it
KitchenRestock.com is your trusted source for AllPoints .
- Authorized AllPoints dealer, ensuring genuine commercial and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock AllPoints 14338
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Additional Question? Ask an Expert
AllPoints 14338 3 Oz Espresso Cup Bright White 36/cs
Item:
#1887399
Technical details
| Manufacturer | AllPoints |
|---|---|
| Model Number | 14338 |
| Manufacturer Part # | 14338 |
| Height | 7.25" |
| Width | 9.25" |
| Depth | 11.5" |
| Weight | 8.5 lbs |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
AllPoints 14338 3 Oz Espresso Cup Bright White 36/cs
$92.08/Case
Unit price
/
Unavailable
About this item
Product Details
Product Details
AllPoints 14338 3 Oz Espresso Cup Bright White 36/cs