Why you’ll love it
KitchenRestock.com is your trusted source for AllPoints .
- Authorized AllPoints dealer, ensuring genuine commercial and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock AllPoints 14339
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Additional Question? Ask an Expert
AllPoints 14339 7.5 Oz Low Cup Bright White 36/cs
Item:
#1887400
Technical details
| Manufacturer | AllPoints |
|---|---|
| Model Number | 14339 |
| Manufacturer Part # | 14339 |
| Height | 8.75" |
| Width | 11.88" |
| Depth | 15.75" |
| Weight | 19 lbs |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
AllPoints 14339 7.5 Oz Low Cup Bright White 36/cs
$100.56/Case
Unit price
/
Unavailable
About this item
Product Details
Product Details
AllPoints 14339 7.5 Oz Low Cup Bright White 36/cs