$329.23/{}
$403.59
Compare Price
You save
$74.36
(18%)
Unit price
/
Unavailable
Delivery to:
Estimated Shipping Time
Why you’ll love it
KitchenRestock.com is your trusted source for AllPoints .
- Authorized AllPoints dealer, ensuring genuine commercial and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock AllPoints 14344
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Additional Question? Ask an Expert
AllPoints 14344 1 1/2 Qt Salad Bowl Gray Melamine
Item:
#1887168
Technical details
| Manufacturer | AllPoints |
|---|---|
| Model Number | 14344 |
| Manufacturer Part # | 14344 |
| Height | 8.27" |
| Width | 8.86" |
| Depth | 17.32" |
| Weight | 11 lbs |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
AllPoints 14344 1 1/2 Qt Salad Bowl Gray Melamine
$329.23/{}
$403.59
You save
$74.36
(18%)
Unit price
/
Unavailable
About this item
Product Details
Product Details
AllPoints 14344 1 1/2 Qt Salad Bowl Gray Melamine