$199.97
$353.00
Compare Price
You save
$153.03
(43%)
Unit price
/
Unavailable
Delivery to:
Estimated Shipping Time
Why you’ll love it
KitchenRestock.com is your trusted source for AllPoints .
- Authorized AllPoints dealer, ensuring genuine commercial and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock AllPoints 14537
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Additional Question? Ask an Expert
AllPoints 14537 Heavy Duty Dunnage Rack 18"d X 12"h X 48"l
Item:
#1668132
Technical details
| Manufacturer | AllPoints |
|---|---|
| Model Number | 14537 |
| Manufacturer Part # | 14537 |
| Height | 13" |
| Width | 19" |
| Depth | 49" |
| Weight | 11 lbs |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
AllPoints 14537 Heavy Duty Dunnage Rack 18"d X 12"h X 48"l
$199.97
$353.00
You save
$153.03
(43%)
Unit price
/
Unavailable
About this item
Product Details
Product Details
AllPoints 14537 Heavy Duty Dunnage Rack 18"d X 12"h X 48"l
