$265.68
$469.00
Compare Price
You save
$203.32
(43%)
Unit price
/
Unavailable
Delivery to:
Estimated Shipping Time
Why you’ll love it
KitchenRestock.com is your trusted source for AllPoints .
- Authorized AllPoints dealer, ensuring genuine commercial and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock AllPoints 14539
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Additional Question? Ask an Expert
AllPoints 14539 Heavy Duty Dunnage Rack 30"d X 12"h X 36"l
Item:
#1667928
Technical details
| Manufacturer | AllPoints |
|---|---|
| Model Number | 14539 |
| Manufacturer Part # | 14539 |
| Height | 12.5" |
| Width | 30.5" |
| Depth | 37.5" |
| Weight | 13 lbs |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
AllPoints 14539 Heavy Duty Dunnage Rack 30"d X 12"h X 36"l
$265.68
$469.00
You save
$203.32
(43%)
Unit price
/
Unavailable
About this item
Product Details
Product Details
AllPoints 14539 Heavy Duty Dunnage Rack 30"d X 12"h X 36"l
