$274.17
$484.00
Compare Price
You save
$209.83
(43%)
Unit price
/
Unavailable
Delivery to:
Estimated Shipping Time
Why shop with us
- Shop with confidence knowing you’re getting genuine commercial-grade equipment.
- Save more with our unbeatable prices and exclusive deals.
- Rely on experts for fast, friendly support; experts in front of house, back of house and everything in between.
Additional Question? Ask an Expert
AllPoints 14550 Heavy Duty Dunnage Rack 24"d X 12"h X 60"l
Item:
#1668136
Technical details
| Manufacturer | AllPoints |
|---|---|
| Model Number | 14550 |
| Manufacturer Part # | 14550 |
| Height | 12.5" |
| Width | 24.25" |
| Depth | 61" |
| Weight | 16 lbs |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
AllPoints 14550 Heavy Duty Dunnage Rack 24"d X 12"h X 60"l
$274.17
$484.00
You save
$209.83
(43%)
Unit price
/
Unavailable
About this item
Product Details
Product Details
AllPoints 14550 Heavy Duty Dunnage Rack 24"d X 12"h X 60"l
